Ciesząca się ogromną popularnością akcja krwiodawstwa wraca na Podbeskidzie! W czwartek 10 września specjalny ambulans stanie na Rynku w Czechowicach-Dziedzicach.

Ciesząca się ogromną popularnością akcja krwiodawstwa wraca na Podbeskidzie! W czwartek 10 września specjalny ambulans stanie na Rynku w Czechowicach-Dziedzicach.

Kibice, którzy zdecydują się oddać krew w ten dzień, otrzymają specjalny zestaw upominków od sponsorów i klubu TS Podbeskidzie. Nieodłącznym elementem paczki będzie podwójna wejściówka na ekstraklasowe mecze Podbeskidzia. 

11. edycję akcji Oddaj krew, idź na mecz! inaugurujemy w Czechowicach-Dziedzicach. W czwartek 10. września na tutejszym rynku w godzinach 9:00 - 14:00 stanie specjalny ambulans, w którym kibice będą mogli oddawać krew. 

W tradycyjnej już paczce upominkowej poza podwójnym biletem na mecze TS Podbeskidzie znajdą się prezenty od sponsorów Górali: Panattoni, Gemini Park, Tommy Cafe, Lewiatan. Dodatkowo, każdy kto odda krew otrzyma od klubu pamiątkowy kubek. Na krwiodawców będą też czekać pączki, ufundowane przez piekarnię Piecuch.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych oddać krew na plac Jana Pawła II w Czechowicach-Dziedzicach. Do zobaczenia!