Data wydarzenia: 10.06.2016 17:00 - 10.06.2016 20:00
Miejsce wydarzenia: Klub Klimat, Bielsko- Biała, ul. Mostowa 5

Po kilkumiesięcznych castingach i długich przygotowaniach w klubie Klimat w Sferze odbędzie się wielkie widowisko, którym będzie premiera przedstawienia: ‘Harry Potter’. Jest to druga już propozycja (po dużym sukcesie Ani z Zielonego Wzgórza), wystawiana przez Bielską Autorską Szkołę Aktorską im Agnieszki Osieckiej.

Widowisko to  będzie można obejrzeć i posłuchać, a bierze w nim udział około 80 osób zarówno debiutantów jak  i doświadczonych uczniów BASA.

Zdaniem Agnieszki Szulakowskiej-Bednarczyk- właścicielki szkoły i twórczyni projektu , tematy takie jak przyjaźń , szkolne relacje, problemy  bliskie są każdemu  z nas. A z drugiej strony możemy poznać zupełnie tajemniczy świat pełen magii i niezwykłych historii  i tajemnic. Połączenie tych kilku elementów, wydaje się być świetnym sposobem by zjednać sobie sympatię czytelnika.

Czy równie entuzjastycznie widzowie przyjmą  widowisko wystawione przez BASA, czas pokarze, jednak sądząc po wkładzie pracy jaki został włożony w całość przedstawienia, możemy spodziewać się naprawdę niezapomnianego wydarzenia!

 

Harry Potter
Scenariusz i reżyseria - Agnieszka Szulakowska-Bednarczyk
Muzyka - Igor Stravinsky
Scenografia i kostiumy - Victor de Baumont
Stylizacje fryzur - Trendy Hair Fashion
Makijaże - BWS im. Tyszkiewicza