Prosty, ale genialny pomysł łączący w sobie pomoc Szpitalowi w Bielsku-Białej, promocję miasta, Polski, a także historycznego „Malucha” budzącego w Polakach pozytywne skojarzenia w połączeniu z bardzo lubianym w Polsce Tomem Hanksem. Konkurs trwa do 23.11.18.Prosimy o udostępnianie i głosowanie. http://glosowanie.zlotespinacze.pl/glosowanie/

Po raz drugi, w ramach konkursu Złote Spinacze 2018, przyznana zostanie Nagroda Publiczności. Internetowe głosowanie już się rozpoczęło i potrwa do 23 listopada do godz. 24:00. W konkursie biorą udział 24 projekty, a zwycięzcę poznamy podczas Gali Złotych Spinaczy w dniu 7 grudnia br.

W konkursie na Nagrodę Publiczności uczestniczą projekty, które otrzymały nominację w Złotych Spinaczach, a także zgłosiły swoje zainteresowanie już na etapie zgłaszania projektu do konkursu głównego. Konkurs skierowany jest do branży PR oaz wszystkich pasjonatów public relations, którzy poprzez swoje zaangażowanie mają realny wpływ na przyznane w konkursie nagrody.

Głosujący mogą zapoznać się z projektami za pośrednictwem dedykowanej platformy glosowanie.zlotespinacze.pl. Zamieszczono tam krótkie opisy projektów oraz specjalnie przygotowane postery. Od tego roku regulamin przewiduje możliwość oddania tylko jednego głosu, na jeden wybrany Projekt podczas trwania całego Konkursu.

Zgłoszono został też  bielska akcja charytatywna na rzecz  Szpitala Pediatrycznego  Bielsko-Biała dla Toma Hanksa