Zespół odpowiedzialny za powstanie projektów dla młodzieży redakcjaBB oraz przedIPRACA, realizuje nowy projekt KtoToWie, w którym do współpracy zaprasza nauczycieli z Bielska-Białej i okolic. W ramach inicjatywy nauczyciele wspierają najbardziej potrzebujących uczniów w formie bezpłatnych korepetycji, a także pomagają przygotować się do najważniejszych egzaminów.

Wiemy, że potrzeba jest ogromna, a nie dla wszystkich dodatkowa pomoc w nauce jest dostępna. Chcemy, by było inaczej. Wystarczy jedna godzina w tygodniu!

 Mamy nadzieję, że wśród tak licznego grona, znajdą się osoby chętne, aby podzielić się swoją wiedzą i czasem. Z doświadczenia wiemy, że najwięcej problemów uczniom sprawiają przedmioty ścisłe oraz języki obce. Potwierdziła to wersja pilotażowa projektu realizowana od 2017 roku.

 W samym centrum miasta, przy ul. Krasińskiego 5a znajduje się nasza siedziba, w której specjalna przestrzeń pozwala na przeprowadzenie zajęć w ciszy i spokoju.

 DOŁĄCZ DO NAS!

 Nauczycielki oraz Nauczyciele chcący dołączyć do naszej społeczności zachęcamy do kontaktu z Katarzyną Tyszecką pod adresem kasia@redakcjabb.pl lub nr telefonu 503 701 410.

Więcej informacji o projekcie: www.redakcjabb.pl/ktotowie

 Projekt Kto To Wie: wolontariat wzajemny. Siła różnorodności realizowany jest przez Fundację Zróbmy.To dzięki dofinansowaniu ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018.