Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej zaprasza na premierę wyjątkowego koncertu pt. BESKIDZKIE BETLEJEM W PIĄTEK 24 GRUDNIA O GODZ. 12.00 - Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/mdkbielsko - YouTube pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=yh-Bcf2A7Ag

W wigilijny piątek, już w samo południe, można będzie wprowadzić się w świąteczny nastrój, słuchając kolęd i pastorałek oraz opowieści o góralskich zwyczajach. Widowisko zostało nagrane w niedzielę 12 grudnia w Bielskim Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej, podczas Jubileuszu 25-lecia Miejskiego Domu Kultury. Drugi raz było wyśpiewane 19 grudnia na Rynku w czasie Świąt na Starówce. W prezentowanym on-line koncercie wystąpili m.in.: Kapela Góralska Beskid, Bielski Chór Gospel, Chór Echo, Chór Harfa, Dziecięcy Chórek Pinokio, zespół Retrospekcja.

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W WYDARZENIU, TRZEBA W PIĄTEK 24 GRUDNIA O GODZINIE 12.00 ZAJRZEĆ DO KANAŁÓW MDK W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH (albo odtworzyć sobie w późniejszym terminie), gdzie film zostanie udostępniony: 

- użytkownikom Facebooka na głównym fan page'u Miejskiego Domu Kultury pod adresem: 

https://www.facebook.com/mdkbielsko

- użytkownikom YouTube'a pod linkiem: 

https://www.youtube.com/watch?v=yh-Bcf2A7Ag