Z okazji Dnia Dziecka Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich ogłasza konkurs pn. „Mały budowniczy” na najciekawszą dziecięcą budowlę!

Zapraszamy wszystkie dzieci do VI klasy szkoły podstawowej (włącznie), by samodzielnie stworzyły „COŚ” – oryginalnego, małego lub dużego, z klocków, patyczków, guziczków, plasteliny, ze wszystkiego co macie pod ręką – wszelkie techniki, materiały i pomysły dozwolone. Ogranicza Was tylko wasza wyobraźnia!
Możecie stworzyć zamek, tor wyścigowy, domek dla lalek, makietę własnej planety, rakietę, postać – absolutnie WSZYSTKO, co tylko przyjdzie Wam do głowy, nadać pracy tytuł i wysłać do nas drogą elektroniczną. Liczy się oryginalność, pomysłowość, kreatywność, zamysł, cel, wykonanie.

Otwórzcie swoje głowy, umysły, przygotujcie ręce do pracy i do dzieła!


Pamiętajcie, że budowla/konstrukcja musi być wykonana samodzielnie przez dziecko, rodzice wykonują tylko zdjęcie pracy i wysyłają zgłoszenie na 
mikuszowicekrak@mdk.bielsko.pl W mailu prosimy podać: imię i nazwisko dziecka, wiek (data urodzenia, klasa) oraz tytuł pracy – bez podania tych danych prace nie będą oceniane!

Należy pamiętać, że w przypadku osób niepełnoletnich e-maila musi wysłać rodzic/opiekun prawny.
Celem wzięcia udziału w konkursie on-line prosimy o dołączenie do treści mailowego zgłoszenia poniższego oświadczenia: "Zapoznałem/zapoznałam się z treścią oraz w pełni akceptuję zapisy i oświadczenia wynikające z Regulaminu konkursów i wydarzeń on-line w MDK w Bielsku-Białej oraz określone w internetowym konkursie "Mały budowniczy".
Regulamin konkursów i wydarzeń on-line, sposób przetwarzania danych osobowych w MDK w Bielsku-Białej dostępny jest na stronie www.mdk.bielsko.pl/rodo

Na zgłoszenia i prace dzieci czekamy do 21.06.2020. Ogłoszenie wyników – 26.06.2020.

Patronem medialnym wydarzenia jest portal beskidzkamama.pl.
Natomiast partnerami oraz sponsorami nagród w konkursie są:
Klub Kreatywnego Inżyniera „Flojamo” oraz prowadząca profil FB „Ola Szyje” Aleksandra Krajs.

fot. Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich