7 marca o godz. 17.00 Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz serdecznie zaprasza na wernisaż fotografii Iwony Wilczek „KoBBiety" .Wydarzenie odbywa się w ramach Dni Kobiet Niebanalnych w Kubiszówce. Wstęp wolny.Serdecznie zapraszamy!!!

KoBBiety

Wystawę tworzy zbiór portretów pięknych kobiet i wybitnych osobowości działających na co dzień na rzecz Bielska-Białej. Prezentowane portrety przedstawiają kobiety silne, które inspirują, samorealizują się, a przy tym świetnie radzą sobie z licznymi obowiązkami zarówno zawodowymi jak i rodzicielskimi. Wystawa może być także inspiracją dla mężczyzn, którzy zdaniem artystki powinni uczyć się od kobiet determinacji i siły, która pozwala im realizować się w każdej sferze życia, zachowując przy tym pogodę ducha i emanując pozytywną energią. Takie właśnie są kobiety na portretach autorki – dumne i wyjątkowe.

Witryny Galerii Na Piętrze ozdobią portrety m.in. Lidii Sztwiertni, Agaty Smalcerz, Kariny Czernek, Czesławy Gewinner, Marty Gzowskiej-Sawickiej, Lucyny Kozień, Iwony Purzyckiej czy Marty Waliczek.

Fotografia jest znakomitym narzędziem kontemplowania kobiecego piękna. Utrwalone na zdjęciu chwile dają możliwość dostrzeżenia szczególnych momentów.