DK w Olszówce: podsumowanie konkursu Aniołek na Święta
Rozdanie nagród odbyło się w dwóch turach, jako pierwsi dyplomy odbierali najmłodsi uczestnicy , którym nagrody wręczał Przewodniczący Rady Osiedla w Mikuszowicach Śląskich Pan Wiesław Gęga. W drugiej kolejności uczniowie klas starszych oraz dorośli, którym gratulował Radny Rady Miejskiej Pan Jerzy Bauer. W Na powitanie gości swoje umiejętności zaprezentowali uczniowie Jolanty Kokoszewskiej , Hanna Bucior i Olek Organowski.
Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY!
23 grudnia 2021 r na stronie internetowej Domu Kultury w Olszówce, oraz na FB Domu Kultury w Olszówce, zaprezentujemy wystawę w wersji on-line!
Nagrody rzeczowe, dyplomy ufundowali:
Rada Osiedla w Mikuszowicach Śląskich
Jerzy Bauer Radny Rady Miejskiej Bielska-Białej
Game Engineer
Wydział Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego
Miejski Dom Kultury
Oto wyniki
IMIĘ I NAZWISKO |
MIEJSCE |
PLACÓWKA |
KATEGOTRIA GRUPY PRZEDSZKOLNE |
||
Milena Ciućka |
I miejsce |
Dom Kultury w Komorowicach |
Mikołaj Konieczny |
II miejsce |
Dom Kultury w Olszówce |
Zuzanna Szwajca |
II miejsce |
Przedszkole nr 54 w Bielsku-Białej |
Oliwia Konieczny |
III miejsce |
Dom Kultury w Olszówce |
Lidia Harla |
III miejsce |
Dom Kultury w Olszówce |
Julia Balon |
wyróżnienie |
Przedszkole nr 51 w Bielsku-Białej |
Maria Norymberczyk |
wyróżnienie |
Przedszkole nr 43 w Bielsku-Białej |
KATEGOTRIA ZERÓWKA |
||
Patryk Golec |
I miejsce |
Dom Kultury w Kamienicy |
Izabela Kalicińska |
II miejsce |
Przedszkole nr 5 w Bielsku-Białej |
Liliana Kempczyńska |
II miejsce |
Przedszkole nr 42 w Bielsku-Białej |
Bianka Łaniak |
wyróżnienie |
Przedszkole nr 54 w Bielsku-Białej |
Matylda Walker |
wyróżnienie |
Przedszkole nr 33 w Bielsku-Białej |
Jakub Gwóźdź |
wyróżnienie |
Dom Kultury w Starym Bielsku |
KLASY 1-3 |
||
Gabriela Szteino |
I miejsce |
OPP |
Matylda Kućka |
I miejsce |
OPP |
Alicja Liberda |
I miejsce |
Dom Kultury w Lipniku |
Hanna Twarowska |
I miejsce |
SP nr 32 w Bielsku-Białej |
Barbara Źrebiec |
II miejsce |
Dom Kultury w Kamienicy |
Justyna Kurtycz |
II miejsce |
Dom Kultury w Komorowicach |
Stanisław Dobija |
II miejsce |
SP 26 w Bielsku-Białej |
Karolina Tomalak |
III miejsce |
Dom Kultury w Olszówce |
Stanisław Staszkiewicz |
III miejsce |
Dom Kultury w Wapienicy |
Maria Koroshilova |
III miejsce |
SP nr 32 w Bielsku-Białej |
Filip Jakubiec |
III miejsce |
SP nr 39 w Bielsku-Białej |
Zofia Grabińska |
III miejsce za zestaw prac |
Dom Kultury w Olszówce |
Przemysław Niklewicz |
wyróżnienie |
ZPSM |
Sonia Pokusa |
wyróżnienie |
SP im. Mikołaja Kopernika w Buczkowicach |
Oskar Rzeźniczak |
wyróżnienie |
SP nr 32 w Bielsku-Białej |
Zuzanna Jakubiec |
wyróżnienie |
Dom Kultury w Komorowicach |
Zuzanna Homa |
wyróżnienie |
Dom Kultury w Komorowicach |
Mateusz Guzowski |
wyróżnienie |
Dom Kultury w Olszówce |
Zuzanna Walker |
wyróżnienie |
PZSM |
KLASY 4-6 |
||
Dominik Tobor |
I miejsce |
SP nr 17 w Bielsku-Białej |
Szymon Sygit |
I miejsce |
SP nr 17 w Bielsku-Białej |
Zofia Miłek |
I miejsce |
SP 26 w Bielsku-Białej |
Katja Rados |
II miejsce |
SP nr 25 w Bielsku-Białej |
Nina Sekuła |
II miejsce |
Dom Kultury w Kamienicy |
Paweł Winiarczyk |
III miejsce |
SP 23 w Bielsku-Białej |
Oliwia Musiał |
III miejsce |
SP 26 w Bielsku-Białej |
Agata Czyrny |
wyróżnienie |
Dom Kultury w Olszówce |
Maria Trela |
III miejsce |
Dom Kultury w Olszówce |
Laura Matyja |
III miejsce |
Dom Kultury w Olszówce |
Karolina Rosner |
III miejsce |
Dom Kultury w Olszówce |
Julia Ryba |
wyróżnienie |
Dom Kultury w Olszówce |
Klaudia Wróbel |
wyróżnienie |
SP nr 25 w Bielsku-Białej |
Julia Moszkowska |
wyróżnienie |
SP nr 17 w Bielsku-Białej |
Maja Lutowska |
wyróżnienie |
SP nr 17 w Bielsku-Białej |
Nikola Folek |
wyróżnienie |
SP nr 17 w Bielsku-Białej |
Karolina Płuciennik |
wyróżnienie |
SP 28 w Bielsku-Białej |
Amelia Bryła |
wyróżnienie |
Dom Kultury w Kamienicy |
Paulina Krzak |
wyróżnienie |
Dom Kultury w Lipniku |
KLASY 7-8 |
||
Joanna Szczygieł |
I miejsce |
SP nr 25 w Bielsku-Białej |
Zofia Baron |
II miejsce |
SP im. Mikołaja Kopernika w Buczkowicach |
Joanna Fidelus |
II miejsce |
SP im. Mikołaja Kopernika w Buczkowicach |
Maria Rutkowska |
III miejsce |
Dom Kultury w Olszówce |
Agnieszka D`Antonio |
III miejsce |
SP nr 1 w Bielsku-Białej |
Mikołaj Miodoński |
III miejsce |
SP nr 17 w Bielsku-Białej |
Jakub Hejzner |
wyróżnienie |
SP nr 17 w Bielsku-Białej |
Wiktoria Plinta |
wyróżnienie |
SP im. Mikołaja Kopernika w Buczkowicach |
Miłosz Sieczek |
wyróżnienie |
SP nr 13 im. Władysława Jagiełły w Bielsku-Białej |
DOROŚLI |
||
Grzegorz Nalepa |
I miejsce |
Warsztaty Terapii Zajęciowej Teatr Grodzki |
Lidia Steinhof-Ciba |
I miejsce za zestaw prac |
Dom Kultury w Olszówce |
Natalia Kosińska |
II miejsce |
Warsztaty Terapii Zajęciowej Teatr Grodzki |
Katarzyna Hetnał |
II miejsce |
Warsztaty Terapii Zajęciowej Teatr Grodzki |
Ewa Gil |
II miejsce |
Warsztaty Terapii Zajęciowej Teatr Grodzki |
Igor Bryzek |
III miejsce |
ZSS im. K.I. Gałczyńskiego |
Grażyna Rutkowska |
III miejsce |
Dom Kultury w Olszówce |
Bartosz Kasperek |
wyróżnienie |
ZSS im. K.I. Gałczyńskiego |
Bogusław Łaskarzewski |
wyróżnienie |
Dom Kultury w Wapienicy |
Napisz komentarz
Komentujesz jako: Gość Facebook Zaloguj