Do 15 listopada 17-letnia Natalia Romaniak z Bielska-Białej musi zebrać 400 tys. złotych na operację, która pozwoli uratować jej nogę.Jeszcze 6 dni potrwa zbiórka prosimy o udostępnianie i wpłaty.Liczy się każda złotówka. https://www.siepomaga.pl/operacja-natalii?fbclid=IwAR2ZXI-AmPiyyccwTx0Ds5W1BnUs0P4qzigCSphKR1ck8EiKCSxT_HeouTs

15 listopada mogę dostać szansę, na którą czekałam całe życie. Tylko tego pragnę – zapomnieć o bólu, z którym żyję… Czasu jest tak mało, a kwota do uzbierania ogromna. Tylko z Twoją pomocą może mi się udać…Mam za sobą 19 operacji i poruszam się tylko o kulach. Urodziłam się z niedorozwojem kości udowej i zanikiem stawu biodrowego. Moja prawa noga była wtedy krótsza od drugiej o 10 centymetrów. Przez lata byłam źle leczona… Przez to różnica między jedną a drugą nogą wynosi teraz aż 18 centymetrów!...Po ostatnim zabiegu zaproponowali mi usztywnienie niesprawnego kolana i… amputację. 

Jest jednak sposób, by nie tylko zachować nogę, ale też by ją wydłużyć, by obie moje nogi były równe i zdrowe… W listopadzie Polskę odwiedza światowej sławy ortopeda – doktor Dror Paley, specjalista w leczeniu między innymi takich wad jak moja, ekspert z zakresu rekonstrukcji i wydłużania kończyn… Będzie operował kilka wybranych osób. Mogę być wśród nich - udało mi się zakwalifikować do operacji! Ma odbyć się 15 listopada… Ze względu na to, że przeprowadzi ją amerykański lekarz w prywatnej klinice, muszę jednak za nią zapłacić.


W sieci trwa zbiórka, którą prowadzi fundacja Siepomaga. Szczegóły na stronie www.siepomaga.pl/operacja-natalii. Można także wysyłać SMS-y pod NUMER 72365 (Koszt 2,46 brutto - w tym VAT). W treści należy wpisać kod: S13444.