Detoks sokowy to czas, w którym standardowe posiłki zastępujemy świeżo wyciskanymi, surowymi sokami z warzyw i owoców. Jest to okres, gdzie nasz układ trawienny ma czas, aby odpocząć i zregenerować się.

Usprawnia się nasz metabolizm, poprawia się jakość naszej skóry, cery, włosów, paznokci. Osoby posiadające nadprogramowe kilogramy bardzo szybko je gubią.

Skraca się okres snu, ponieważ organizm nie potrzebuje już tak wiele czasu na regenrację. To kolorowa bomba witaminowa, która pozytywnie dostraja Cię na cały dzień. Kwitniesz! Napełniaj się energią i pozytywnymi wibracjami NA CZYM TO POLEGA?
Proces wyciskania soków wymaga poświęcenia dużej ilości czasu, którego nie wszyscy posiadamy, zwłaszcza przed pracą. Na szczęście jesteśmy My! Dostarczamy Ci codziennie rano zestaw pięciu świeżo wyciskanych w nocy soków pod Twoje drzwi.
Gotowy pakiet zabierasz ze sobą do pracy, szkoły, czy spędzasz z nim leniwą sobotę.
Zamiast standardowego posiłku co dwie, maksymalnie trzy godziny wypijasz pół litra świeżego soku. Wybierz czas swojego oczyszczania, oraz główny cel, który chcesz osiągnąć poprzez detoks. Resztą zajmujemy się My.

Numer  telefonu:
570 477 889
http://rawstacja.pl/