bielskobiala.dlawas.info » Katalog firm » Komunikacja i transport » Taxi

ID firmy: 31075

Taxi Żywiec D&G

Chcesz przedostać się z punktu A do punktu B? Nie posiadasz samochodu, a koniecznie potrzebujesz transportu? Masz może braki w lodówce i marzysz o zakupach przywiezionych pod same drzwi? Wybierasz się w podróż i musisz sprawnie dostać się na lotnisko? Niezależnie od przypadku pamiętaj, że możesz liczyć na fachowe usługi Taxi Żywiec D&G!

Jako profesjonaliści świadczymy kompleksowe usługi przewozu osób taksówkami na terenie miasta Żywiec oraz całego powiatu żywieckiego i jego okolic. Nasza firma taksówkowa powstała z połączenia pasji oraz chęci niesienia pomocy innym. To właśnie tu od ponad 8 lat oferujemy usługi transportowe dla wszystkich potrzebujących przemieszczenia się w konkretne miejsce.

Pracujemy przez całą dobę, przez 365 dni w roku! Jesteśmy dostępni we wszystkie dni powszechnie, weekendy oraz święta. Dzięki temu możesz na nas liczyć o każdej porze dnia i nocy - jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Tworzymy zespół wykwalifikowanych kierowców, których cechuje wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz niezwykłe umiejętności praktyczne z zakresu jazdy samochodem. Każdy z naszych kierowców posiada wymagane licencje wydaną zgodnie z ustawą o transporcie drogowym. Co więcej, zatrudniamy wyłącznie osoby z przynajmniej z kilkuletnim doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że podróż z nami przebiegnie w niezwykle bezpiecznych warunkach!

Każdy kierowca Taxi Żywiec D&G to niesamowicie miły i życzliwy człowiek. Wybierając naszą firmę możesz być pewien, że otrzymasz fachowe doradztwo oraz pomoc przy wyborze najkorzystniejszej trasy. Zawsze służymy dobrym słowem i cenimy czas naszych Klientów! Ze względu na fakt, że miasto Żywiec oraz okoliczne miejscowości znamy jak własną kieszeń doskonale wiemy jak dobrać trasę, by ominąć uciążliwe korki oraz utrudnienia na drodze.

Na szczególną uwagę zasługuje również fakt, że w naszej flocie samochodowej posiadamy wyłącznie najwyższej jakości pojazdy, które regularnie poddajemy wymaganym badaniom technicznym. Naszym priorytetem jest oferowanie wysokiej klasy przejazdów, dlatego też do użytku oddajemy czyste i pachnące taksówki.

Doskonale wiemy, że każdy Klient ma swoje indywidualne potrzeby. Aby móc dopasować się do każdego zlecenia, dysponujemy również pojazdami typu combi, które mieszczą znacznie większą ilość bagaży wewnątrz.

Usługi TAXI kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak również biznesowych. Każdy korzystający z naszej profesjonalnej obsługi może liczyć na szereg usług tj.:

- transfery międzymiastowe,
- odbiór dzieci ze szkoły,
- przewóz osób na dworce PKP i PKS,
- zakupy przywiezione pod dokładnie wskazany adres,
- transfery na lotniska,
- transport na imprezy oraz do klubów nocnych,
- dojazd do placówek zdrowia tj. szpitale, przychodnie, lekarze,
- taxi na określony termin,
- obsługa imprez okolicznościowych,
- i wiele innych!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, wyposażyliśmy nasze taksówki w nowoczesne terminale płatnicze. Dzięki temu nie musisz martwić się, że nie masz przy sobie gotówki - u nas możesz sprawnie zapłacić kartą!

Potrzebujesz taksówkę, która wraz z kierowcą zawiezie Cię pod dokładnie wskazany adres? Sprawdź D&G Taxi Żywiec! Zajmujemy się przewozem osób od wielu lat, dzięki czemu możesz być pewien, że wybierasz sprawdzoną firmę!