Policjanci z Komisariatu II Policji w Bielsku-Białej poszukują kobiety i mężczyzny podejrzewanych o kradzież gotówki i kart bankomatowych. Do kradzieży doszło w sklepie Kaufland przy Alei Gen. Andersa 81. Publikujemy wizerunki poszukiwanych przez Policję kobiety i mężczyzny licząc na Państwa pomoc w ustaleniu ich tożsamości.

Do zdarzenia doszło w dniu 5 marca br. pomiędzy godziną 17 a 17.30 w Bielsku-Białej przy Alei Gen. Andersa 81 w sklepie sieci Kaufland. Kobieta wspólnie z mężczyzną skradli gotówkę w kwocie 2.300 złotych oraz 4 karty bankomatowe. Podejrzewana para została zarejestrowana przez kamery monitoringu sklepu. Następnie kamera bankomatu PKP BP S.A. przy bielskiej ulicy Grunwaldzkiej zarejestrowała wizerunek mężczyzny, który usiłował wypłacić gotówkę przy użyciu przywłaszczonej karty bankomatowej.

Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców, o kontakt z Komisariatem Policji II w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 857 02 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55 bądź na adres e-mail: kp2@bielsko.ka.policja.gov.pl

fot. Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej