Tom Hanks ogłosił w internecie, że chce pomóc szpitalowi pediatrycznemu w Bielsku-Białej i poszukuje syrenki produkowanej w latach 1972 do 1983 przez Fabrykę Samochodów Małolitrażowych w tym mieście. Jego polscy przyjaciele mieliby ją wyremontować, a on potem wystawi ją na licytację na rzecz szpitala. W tej edycji postaramy się nagłośnić problem Psychiatrii Dziecięcej który jest obecny w całej Polsce-mówi Monika Jaskólska.

- Nie wypada nie pomagać. Dlatego ja chciałbym pomóc szpitalowi pediatrycznemu w Bielsku-Białej - mówi aktor na filmie zamieszczonym na YouTubie.

Razem z Moniką Jaskólską - inicjatorką słynnej akcji "Bielsko-Biała dla Toma Hanksa" - gwiazdor szuka zabytkowej syrenki. O pomoc w znalezieniu odpowiedniego auta prosi internautów.

Szukają syrenki produkowanej w latach 1972 do 1983 przez Fabrykę Samochodów Małolitrażowych w Bielsku-Białej. 
Proszą o pomoc i wysyłanie zdjęć z cenami jeśli ktoś posiada na:

https://www.facebook.com/monia.jaskolska


Wyremontowany przez bielszczan samochód trafi na licytację.

To kolejna odsłona akcji, której inicjatorką jest bielszczanka Monika Jaskólska. Akcja "Nie wypada nie pomaga",  jest skierowana na rzecz Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej. Jej obecna edycja poświęcona jest problemom psychiatrii dziecięcej.
Czekać dłużej nie  można-mówi Monika  Jaskólska  na swoim profilu-Problemy dotyczą wszystkich Szpitali w  Polsce.Zatrzymajcie się  na  chwilę ,przed Świętami i  spójrzcie na swoje dzieci.Maluchy nie  dają sobie  rady.Przemoc  psychiczna wśród rówieśników w szkołach nie  pomaga.... 

https://www.facebook.com/monia.jaskolska/videos/2041878799182956/