KSIĄŻKA NA JESIENNE WIECZORY!!!! Już 28 września kolejny Charytatywny Kiermasz Książek w Galerii SFERA. Podczas wakacyjnej przerwy nazbieraliśmy dla WAS, aż 3 tysiące książek. Tradycyjnie ceny zaczynają się od 1 zł.

„Wracamy po wakacyjnej przerwie i cieszymy się bardzo, iż już nie możecie się doczekać. Zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnej akcji. Warto się wybrać, bo książek mnóstwo, a akcję mamy tylko jeden dzień.– wyjaśnia Wojciech Owczarz, jej pomysłodawca.

 Miłośnicy ludzi, książek i środowiska  będą mieli kolejną okazję do nabycia po okazyjnych cenach ciekawych książek oraz wsparcia dzieci z domów dziecka i świetlic środowiskowych.

 Więcej informacji – www.ksiazkawspierabohatera.pl i na  FB akcji.

 Zbieramy cały czas!

 Dla tych osób, które chciałyby nam przynieść swoje niepotrzebne książki dobra informacja. Najlepiej przynieść je do Punktu Informacyjnego w Galerii Sfera I, ale w naszym mieście jest już około 10 miejsc, w których możecie to zrobić. A ciągle dochodzą nowe.

 Zachęcamy do zorganizowania zbiórki przedszkola i szkoły, firmy i instytucje z naszego miasta i okolic. To akcja, w której wszyscy wygrywają. Możecie Państwo przekazać swoje niepotrzebne książki na naszą akcję, jej uczestnicy nabywają je po bardzo atrakcyjnych cenach, a na końcu wygrywają dzieci.

 Dlaczego Książka wspiera bohatera?

Akcja KSIĄŻKA WSPIERA BOHATERA jest dla tych, którzy lubią ludzi, książki i środowisko. To inicjatywa Fundacji Ekologicznej ARKA, która łączy w sobie kilka aspektów; ochrona środowiska, edukacja kulturalna i pomoc społeczna. Zbieramy od zaprzyjaźnionych osób i uczestników akcji niepotrzebne książki, organizujemy ich kiermasze dając im „drugie życie”, a za zebrane środki fundujemy bilety do kin, teatrów dzieciom z domów dziecka, świetlic środowiskowych oraz spełniamy ich zielone marzenia.

W akcji chodzi nam o promocję społecznych postaw, o pomoc różnorodnym inicjatywą obywatelskim, o budowanie wspólnoty, w której RAZEM robimy coś dla innych.  Każdy może zostać bohaterem na miarę swoich możliwości.

 Partnerzy akcji

 Galeria Sfera, Zakład Gospodarki Odpadami, Urząd Miasta Bielska-Białej,  Grupa Kęty i E-Words

 

Więcej informacji: Wojciech Owczarz,  w.owczarz@fundacjaarka.pl, 609 267 020