Rozpoczęła się czwarta edycja akcji „Nie wypada nie pomagać", podczas której zbierane są pieniądza na rzecz Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej. Bielszczanka Monika Jaskólska, inicjatorka całej akcji ,oraz akcji „Bielsko-Biała dla Toma Hanksa” wystawiła na licytację min książkę aktora z jego autografem, kolacja z Bielską aktorką Panią Anną Guzik - Tylka,oraz aukcję Oli Kot - prezenterki Telewizji Eska -która z ogromną przyjemnością ugotuje coś pysznego dla zwycięzcy licytacji i jego / jej najbliższej rodziny.


Tradycyjnie edycja ta również zakończy się Balem Charytatywnym, który odbędzie się 20 kwietnia 2018 r. Rezerwujcie sobie już tą datę, a tym czasem zachęcam do licytacji i przekazywania przedmiotów czy usług na naszą akcję - napisała Monika Jaskólska na facebookowej stronie akcji i „Nie wypada nie pomagać". 

Jak było?

  • 1 edycja akcji zakończyła się wynikiem 47 tys złotych, z czego zakupione zostały łóżka dla rodziców dzieci przebywających w Szpitalu Pediatrycznym w B-B.
  • 2 edycja osiągnęła wynik 70 tys złotych (kwota ta w całości została przeznaczona na wyposażenie sal terapeutycznych w budynku Psychiatrii Dzieciecej Szpiatala Pediatryczngo w B-B
  • 3 edycja to wynik  105 tys zł.
Jeżeli  cel jest bliski również Tobie czy Twojej firmie i jesteś w stanie  pomóc podajemy  numer konta fundacji działającej w Szpitalu . 
Bardzo ważne jest to aby w tytule maila wpisać hasło
NIE WYPADA NIE POMAGAĆ - darowizna na Szpital wówczas są to tzw pieniądze znaczone i zostaną zaliczone właśnie na ten cel . 

"DAROWIZNA NA SZPITAL - NIE WYPADA NIE POMAGAĆ "

ING Bank Śląski SA 08 1050 1070 1000 0024 2782 4608

W sprawie przekazywania przedmiotów i wysyłania potwierdzeń wpłat należy pisać na adres mjaskolska@jfj.com.pl