Tego jeszcze podczas WOŚP nie było! Podczas 27. Finału WOŚP w Bielsku-Białej możemy wspólnie wygrać sprzęt dla bielskiego szpitala o wartości 50 000 zł.Zapraszamy wszystkich 13 stycznia o 18:00 na bielskiej starówce do udziału w organizowanym przez Fundację WOŚP konkursie „ŚCISKAWA”.

Zapraszamy wszystkich 13 stycznia o 18:00 na bielskiej starówce do udziału w organizowanym przez Fundację WOŚP konkursie „ŚCISKAWA”.

Zabawa polega na zmieszczeniu jak największej liczb osób, w obrębie wyznaczonego serca o określonych przez Fundację wymiarach. Do serca będziemy wpuszczać wszystkich chętnych. Na „wejściu” będą stali wolontariusze odpowiedzialni za policzenie wchodzących do środka serca.

Miasto, gdzie w konkursie weźmie udział najwięcej osób, wskaże szpital, który otrzyma sprzęt medyczny o wartości 50 tys. zł ufundowany przez WOŚP.

Startujemy o 18:00 na bielskim Rynku!

Do udziału w konkursie zapraszamy razem ze Stowarzyszeniem Ratowniczym "RESCUE", Fundacją Edukacji i Bezpieczeństwa "SALUS" oraz Stowarzyszeniem Podbeskidzki Przegląd Muzyczny.