Stukot, zgiełk, krzątanina. Nie, nie, to nie świąteczne elfy, ale zwiastun czegoś znacznie lepszego! Zbliża się premiera #09 numeru magazynu i redakcjoniści oraz redakcjonistki w pocie czoła przygotowują dla Was same smakowite kąski. Zapewniamy, że zawartość nikogo nie zawiedzie.

Po długich miesiącach przygotowań chcielibyśmy Was zaprosić na premierowe spotkanie 14 grudnia w ramach którego odbędą się dwa wydarzenia, które rozgrzeją Was w mroźną grudniową aurę. 300 fantastycznych, młodych osób. Nieskończona ilość talentu.

Fenomenalne pomysły. Nietuzinkowe osobowości. Możecie nam wierzyć, najnowszy numer zapowiada się naprawdę spektakularnie.
Genialne wywiady, felietony, a nawet szczypta poezji! Wszystko to okraszone wspaniałymi fotografiami i grafikami.

Jaki jest plan? godzina 16:00 Premiera redakcyjna - Podziwianie prac uczestników i uczestniczek projektu redakcjaBB - Tworzenie świątecznych ozdób i dekorowanie słodkości - „Usiądź i pogadaj” - wypożycz redakcyjniaka i zapytaj co go inspiruje do działania

- Premiera teledysku świątecznego oraz nagrywanie życzeń świątecznych
- Uroczyste zapalenie światełek na świątecznym drzewku godzina 18:30 Koncert premierowy Występ zespołu JOKE w Klubokawiarnii Aquarium, który z pewnością rozgrzeje wszystkich zziębniętych widzów.

Czekamy na Ciebie! Dla każdego znajdzie się miejsce. Prześlij próbkę swojej twórczości (tekst, zdjęcie, grafikę, stronę internetową) na adres redakcja@redakcjaBB.pl i dołącz do naszego zespołu redakcyjnego.
Odwiedź nas na redakcjaBB.pl i w naszej siedzibie przy ul. Krasińskiego 5a (niedaleko Placu Chrobrego).

Wstęp wolny! Program premiery #09 numeru magazynu redakcjaBB!

ŚWIĄTECZNA PREMIERA MAGAZYNU KIEDY: 14.12.2018 (piątek), godz. 16.00 GDZIE: siedziba projektu redakcjaBB, ul. Krasińskiego 5a

PREMIERA ZESPOŁU "JOKE" NA PREMIERĘ REDAKCJI KIEDY: 14.12.2018 (piątek), godz. 18.30 GDZIE: Klubokawiarnia Aquarium, Galeria Bielska BWA, ul. 3 Maja 11

Dołącz do wydarzenia: fb.com/events/2236557649963210/