Bielszczanka prosi o pomoc.Nazywa się Ewelina i mam 31 lat. Od dziecka choruję, początkowo zdiagnozowano u niej rdzeniowy zanik mięśni, jednak po kilkunastu latach choroby okazuje się że choruję na polineuropatię czuciowo-ruchową, czyli zanik nerwów obwodowych ciała, który prowadzi do zaniku mięśni (z powodu braku ich unerwienia).

Choroba atakuje głównie kończyny. W tej chwili w chodzeniu pomagają mi ortezy podtrzymujące stopy, którymi nie ruszam od kilkunastu już lat. Niestety choroba zaatakowała również przedramiona i dłonie, co utrudnia mi życie coraz bardziej. Manualnie już nie są takie sprawne, jak u osoby zdrowej. Niestety za rehabilitację, ortezy i zabiegi - przeszłam 2 podania komórek macierzystych w Łodzi - a nawet badania genetyczne muszę płacić sama. Kto obserwował moje poprzednie zrzutki wie, że nie są to małe sumy. Głównie dzięki Wam udało mi się zebrać fundusze na podanie komórek (pierwszy zabieg przyniósł ciekawe rezultaty, drugi niestety niewiele dał).

Mam cichą nadzieję, że i tym razem uda mi się zebrać wystarczająca sumę pieniędzy, aby w najbliższym czasie kupić elektrostymulator i używać go codziennie w domu, a za jakiś czas będzie widać efekty.

Ciężko się pogodzić z utratą mocy i sprawności..-pisze Ewelina

Więcej informacji na temat elektrostymulatora znajdziecie pod adresem:

https://technomex.pl/fizykoterapia-urzadzenia-do-fizykoterapii/elektroterapia/stimulette-den2x

Niestety nie może kupić elektrostymulatora na raty - udzielane są tylko podmiotom medycznym. W przypadku osób prywatnych możliwe jest jedynie rozbicie kwoty na 50% przedpłaty oraz 50% przed dostawą sprzętu (czas dostarczenia to miesiąc).

Darowizny można również dokonać bezpośrednio na subkonto fundacji :

Fundacja Sedeka

Alior Bank SA

93 2490 0005 0000 4600 7287 1845

Tytułem: 10878 - Grupa OPP - Ewelina Magas

Można mi również oddać 1% podatku.