Na początku stycznia youtuber "Żądny Przygód" odwiedził szpital Stalownik, którego do wizyty zachęciły liczne wiadomości od fanów. Film w ciągu kilku dni zanotował 400tys. wyświetleń i trafił na listę najpopularniejszych.

Opuszczony szpital Stalownik jest obiektem znanym i popularnym w środowisku eksploracyjnym. Miejsce to, choć nieszczególnie dobrze zachowane zyskało sporo fanów ze względu na swoją dostępność i piękne widoki z góry. Ten opuszczony szpital w Polsce był na mojej liście opuszczonych miejsc od dawna, szczególnie, że wielu widzów prosiło mnie, abym go zwiedził. Film nagrany jest w technice POV czyli point of view - z pierwszej osoby-poinformował youtuber "Żądny Przygód", którego kanał zasubskrybowało już 467 tysięcy osób.


Urban Exploration jest zajęciem niebezpiecznym, film nie jest formą poradnika i ma charakter dokumentalny. Autor nie ponosi odpowiedzialności za próby naśladowania przedstawionych w nim wydarzeń. Podczas eksploracji kieruję się zasadą "Zabierz tylko zdjęcia, zostaw tylko odciski stóp", nie kradnę, nie dewastuję, w żaden sposób nie szkodzę eksplorowanym obiektom.