Policjanci z Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawcy kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna dokonał kradzieży alkoholu z jednego ze sklepów i groził pracownikowi sklepu. Kradzież miała miejsce w jednym z marketów przy ulicy Cieszyńskiej w Bielsku-Białej. Publikujemy wizerunek sprawcy, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Poszukiwany przez policjantów mężczyzna 17 marca 2020 roku dokonał kradzieży butelki alkoholu w sklepie przy ulicy Cieszyńskiej w Bielsku-Białej, a następnie w celu utrzymania się w posiadaniu zabranej rzeczy groził użyciem przemocy kierownikowi sklepu.

Rysopis poszukiwanego: mężczyzna w wieku około 30 lat, wysoki, średniej budowy ciała, bez zarostu. W chwili zdarzenia ubrany był w ciemne spodnie typu bojówki, zieloną bluzę z długim rękawem, kamizelkę koloru niebieskiego, czapkę z daszkiem koloru ciemnego z logiem firmy ”Adidas”, ciemne buty z białą podeszwą typu sportowego. Na szyi miał zawieszone słuchawki. Publikujemy zarejestrowany wizerunek sprawcy, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Komisariatem III Policji w Bielsku-Białej ul. Traugutta 2, tel. 47 857 08 10 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55.

fot.Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej