Debiutująca w rozgrywkach o Puchar prezydenta Bielska-Białej reprezentacja firmy Marrodent okazała się najsilniejszą drużyną tegorocznych zmagań. W finale pokonali Automatikon 1:0. W "małym finale" KSM Zeman pokonał drużynę Elbisu 2:0 i to ta ekipa zajęła trzecie miejsce.

Było o co grać, bo za pierwsze miejsce, oprócz efektownego pucharu ufundowanego przez Prezydenta Bielska-Białej, a wręczonego przez Jarosława Klimaszewskiego, Przewodniczącego bielskiej Rady Miejskiej, nagrodą była wycieczka od Biura Podróży "Marco". Drugie miejsce także niosło za sobą atrakcyjną nagrodę - każdy z zawodników otrzymał kosz wędlin od PMiW Łukosz, a cała drużyna również okazały puchar.

Za trzecie miejsce nagrodą były upominki od TS Podbeskidzie oraz Gemini Park.

Przyznano także wyróżnienia indywidualne: dla najlepszego strzelca, bramkarza i zawodnika. Najskuteczniejszym snajperem z ośmioma bramkami był zawodnik drużyny Marrodent Adam Waliczek, MVP turnieju uznano gracza reprezentującego Automatikon - Arkadiusza Komrausa, a statuetka dla najlepszego bramkarza trafiła w pewne ręce Macieja Rozmusa, który występował w barwach drużyny Elbisu.

W III edycji PBC udział wzięło dziesięć drużyn: Elbis, KSM Zeman, Jantar, Gmina Bestwina, Urząd Miejski w Bielsku-Białej, Marrodent, Automatikon, Idea Events, Suez, Business Partners Club