Aż trudno uwierzyć, że redakcjaBB ma już 5 lat i w tym miesiącu odda w Państwa ręce #10 numer magazynu! Taki dzień trzeba odpowiednio uczcić, dlatego przygotowano mnóstwo jubileuszowych atrakcji!

Co będzie się działo? 
Dawkę wizualnych wrażeń zapewni wernisaż wystawy fotograficznej „FOTOMETAMORFOZY”, który odbędzie się na placu Chrobrego o godzinie 17:00. Następnie akcja przeniesie się do Galerii Bielskiej BWA, gdzie o godzinie 18:00 gości zachwyci pokaz mody młodych projektantów z Bielska-Białej i okolic. Artyści zaprezentują swoje kolekcje oraz opowiedzą o procesie ich tworzenia. O godzinie 19:00 punkt kulminacyjny wieczoru – prezentacja jubileuszowego, 10 numeru magazynu redakcjaBB, którą uświetni koncert zespołu SONBIRD. Najnowszy numer magazynu ukaże się wraz z pełną audiodeskrypcją treści stworzoną dzięki dofinansowaniu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich w ramach fundacyjnego projektu KtoToWie, a koncert zorganizowany we współpracy z Fundacją Kultury Kalejdosktop zapewni świetną zabawę. Ale to jeszcze nie koniec! Ten wspaniały wieczór zamknie pokaz filmów krótkometrażowych nagrodzonych w konkursie „10”, na który organizatorzy zapraszają do siedziby redakcji na ulicy Krasińskiego 5a o godzinie 21:30.PROGRAM:

29 sierpnia 2019 – wstęp wolny!
●    17:00 Plac Chrobrego 
Wernisaż wystawy zdjęć z oprowadzaniem przez autorów „FOTOMETAMORFOZY”
●    18:00 Galeria Bielska BWA 
Pokaz mody młodych projektantów
●    19:00 plac Galerii Bielskiej BWA 
Premiera #10 numeru magazynu redakcjaBB; Koncert zespołu SONBIRD
●    21:30 siedziba redakcjaBB, ul. Krasińskiego 5a
Pokaz filmów krótkometrażowych nagrodzonych w konkursie „10”Projekt redakcjaBB skupia ponad 300 twórczych młodych ludzi z Bielska-Białej i okolic. Wspólnie tworzymy teksty, zdjęcia, grafiki, filmy, które publikujemy w naszym magazynie redakcjaBB i na stronie. Działamy też obszarze promocji wolontariatu w każdym wieku; pomagamy młodym ludziom zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe zbieżne z ich zainteresowaniami i/lub predyspozycjami. Więcej na stronie www.redakcjaBB.pl.