Tegoroczna gala finałowa konkursu THE LOOK OF THE YEAR 2018 Bielsko-Biała odbędzie się 15 czerwca 2018 w Dworku New Restaurant w Bielsku-Białej. Przedstawiamy kandydatki i kandydató do tytułu The Look Of The Year Bielsko-Biała 2018. Laureaci konkursu regionalnego trafią do półfinału ogólnopolskiej edycji The Look Of The Year 2018.

W tej edycji bierze 10 kandydatek od 15-22 lat , 8 kandydatów od 15 -22 lat. Uczestnicy są głównie z Bielska i z okolic.
Kandydatki zaprezentują się w kolekcji Renaty Weber ( Pracownia Krawiecka RWeber ) producenta skór MIMIKA , torebki projektantki Joanny Kruczek z kolekcją KagMag butik ukierunkowany na modę projektancką .
Kandydaci zaprezentują się w kolekcji Mimika oraz w kolekcji Styl Studio Vena z BB.
Prowadzący to Wojciech Kaczmarczyk-medialny freelancer, jak twierdzi Telewizja Polska jest bezczelnie przystojnym konferansjerem ze Śląska.

W Jury zasiądzie min: przedstawiciel The Look of The Year i Miss Polonia , Patrycja Wieja- Zwyciężczyni programu Projekt Lady TVN, projektantka Joanna Kruczek. Na finale pojawi się jako gość Jola Wilczek - zwyciężczyni The Look Of The Year Polska 2018.
Finał 15 czerwca w Dworek New Restaurant na ul. Żywieckiej 193.
a już 23 czerwca będzie ogólnopolski półfinał w Łodzi.
Foto Jacek Rokowski Fotografia