Wczoraj w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 37 w Bielsku-Białej odbył się "Turniej dzikich drużyn" w unihokeja, współorganizowany przez Fundację Luce. Zysk z wydarzenia przeznaczony został w całości na rehabilitację Dennisa Silnickiego. W turnieju zagrało kilka amatorskich drużyn o wielkich sercach min Mamuśki,Ziomki i Przyjaciela Dennisa,Nutrend Team i wielu innych. 6 stycznia Dennis - 23-letni, pełen życia chłopak wracał rano do domu. Przechodząc przez drogę, na przejściu dla pieszych, został potrącony przez samochód. Kierowca pojazdu odjechał, nie udzielając mu pomocy.

W turnieju zagrało kilka amatorskich drużyn o wielkich sercach min:

- Mamuśki

- Luce Team, KS LUCE Bielsko-Biała - sekcja unihokeja,

- Ziomki i Przyjaciela Dennisa,

- Łukasz Team,

- Radek Team,

- Saint Sinners Oświęcim,

- Nutrend Team,

- Drabek Team,

Podczas wydarzenia najmłodsi mogli wyszaleć się na torach przeszkód, a animatorzy malowali ich twarze w ulubione wzorki.
Nie zabrakło dla nich również innych atrakcji. W trakcie wydarzenia można było zjeść też różnego rodzaju smakołyki, a także wziąć udział w licytacjach przedmiotów, które zostały podarowane przez darczyńców. Zysk z licytacji został oczywiście również przekazany w całości na rehabilitację Dennisa.

Przypominamy, że zbiórka na leczenie Dennisa prowadzona jest również za pomocą strony pomagam.pl.
Wyznaczony cel opiewa na kwotę 100 tysięcy złotych.

Dennisowi można także pomóc poprzez przekazanie 1% podatku - numer KRS: 0000272492, jak również poprzez wpłatę na konto Fundacji "Sadyba" - 39 1050 1399 1000 0023 1372 2825, Fundacja "Sadyba", tytułem: "Dennis Silnicki".