W dniach 2-3 czerwca w Hali Sportowej pod Dębowcem rozegrany został Ogólnopolski Turniej Siatkówki. Do Turnieju zgłosiło się 7 drużyn reprezentujących Bielsko- Białą, Tychy, Żywiec, Wodzisław Śląski.

Zmagania turniejowe rozpoczęły się w sobotę o godzinie  10 zakończyły w  niedziele  o godzinie  12 .Rozegrano w  sumie  42 mecze na dwóch boiskach.
Zwycięzcami turnieju zostali :

  1. MOSM TYCHY
  2. MKS Zorza Wodzisław Śląski
  3. BKS Stal Bielsko Biała I
Puchary, dyplomy i upominki zawodnikom wręczali :

Pani  Elżbieta Ostojska-zawodniczką BKS Stal Bielsko-Biała i w sezonie 1975/1976 która wywalczyła z tym klubem awans do I ligi. Była m.in. kapitanem tej drużyny, a w 1979 sięgnęła z nią po Puchar Polski.Wystąpiła 57 razy w reprezentacji Polski seniorek, w 1971 wywalczyła brązowy medal mistrzostw Europy, uczestniczyła też w mistrzostwach świata w 1970, zajmując z drużyną 9 miejsce.

Pan Wiktor  Krebok -polski trener siatkówki, m.in. reprezentacji Polski (1994-1996), w tym na Igrzyskach Olimpijskich w Atlancie (1996) ,wychowankiem Włókniarza Bielsko-Biała,trenerem żeńskiej drużyny BKS Stal Bielsko-Biała.

Pan Ryszard  Radwan -Naczelnik wydziału Kultury Fizycznej i Sportu UM w Bielsku-Białej.

Pan Marcin Lisiński Radny Miasta Bielsko-Biała - Klub KWW Jacka Krywulta i członek  Komisji Zdrowia ,Polityki Społecznej i Sport.


Zawodniczki uczciły pamięć siatkarki Agaty Mróz.

Organizatorami turnieju było Stowarzyszenie BS założone przez  rodziców zawodniczek grających w  BKS Stal Bielsko-Biała , z  wsparciem szkoły SMS EDU Sport Bielsko-Biała , Urzędu Miasta Bielsko-Biała.

Stowarzyszenie  działa  od  2017 roku .Celem  rodziców jest  wspomóc  swoje  dzieci  w treningach ,szukaniu nowych możliwości ,sponsorów.Stowarzyszenie  BS min znalazło i współfinansuje drugiego trenera  oraz  nawiązało współprace  z  psychologiem  sportu.