Już w piątek 15 czerwca zapraszamy wszystkie dzieci na „Powitanie Lata z BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała”! Podczas imprezy zaplanowanej w godzinach 11:00-19:00 w hali BKS „Stal” (ul. Rychlińskiego 19 w Bielsku-Białej) każdy nasz gość znajdzie coś dla siebie!

ramach imprezy zorganizowany zostanie turniej siatkówki dla uczniów klas 5-7 szkół podstawowych.

 Impreza będzie wyjątkową okazją do spotkania się z siatkarkami naszego zespołu BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała, występującymi w Lidze Siatkówki Kobiet. Będzie więc możliwość zrobienia sobie zdjęcia, wzięcia autografu czy porozmawiania z zawodniczkami.
Ponadto na wszystkie dzieci czekać będą liczne 
atrakcje, a wśród nich m.in.: elektryczne samochodziki, konsole do gier video, strefa zabaw – malowanie buziek, baloniki, animacje dla dzieci, kolorowanki, stoły do piłkarzyków i duży, dmuchany plac zabaw. Na “Powitaniu lata z BKS PROFI CREDIT” nie zabraknie również oficjalnej maskotki naszego zespołu, a więc popularnego psiaka Reksia! 
Wstęp i korzystanie ze wszystkich atrakcji będzie oczywiście bezpłatny.


Oprócz tego z dziennikarzami, siatkarkami i zaproszonymi gośćmi na konferencji prasowej podsumujemy II edycję akcji Bezpiecznie z Profi Credit, która w tym sezonie dotarła do kilku tysięcy uczniów z naszego regionu!