W dniach 29-30 grudnia w hali BKS „STAL” będziemy świadkami wielu siatkarskich emocji związanych z Ogólnopolskim Turniejem Piłki Siatkowej Kadetek o Puchar Wiceministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Stanisława Szweda. W zawodach udział weźmie osiem drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy.

W grupie A oprócz pierwszej drużyny BKS „STAL” Bielsko-Biała wystąpią austriacki HotVolleys Wiedeń, UKS Setbol Oświęcim oraz 7R Solna Wieliczka. W grupie B z drugim zespołem gospodarzy zagrają JKS SMS Jastrzębie, EliteVolley Kraków oraz MKS Łańcut.
  
W pierwszy dzień turnieju odbędą się mecze grupowe na dwóch boiskach. Początek rozgrywek zaplanowany jest na godzinę 10:45, a ostatnie mecze rozpoczną się ok. godz .17:00.

W niedzielę rywalizacja toczyć się będzie o godz. 9:00, a oprócz spotkań półfinałowych odbędą się mecze o 7. miejsce, 5. miejsce, 3. miejsce i wielki finał turnieju.

Mecz finałowy zaplanowany jest na godzinę 14:00, a zakończenie turnieju na godz. 15:30. Pamiętać jednak należy, że godziny poszczególnych spotkań mogą ulec zmianie z uwagi na rzeczywisty czas trwania spotkań wcześniejszych.


Szczegółowy terminarz dostępny jest na http://siatkowka.bks.bielsko.pl/turnieje.html

Serdecznie zapraszamy na turniej do hali BKS „STAL” (ul. Rychlińskiego 19). Wstęp wolny!