Unlimited Sport – Volleyball Edition to wydarzenie o zasięgu ogólnopolskim, którego tematyka skupia się na kompleksowym podejściu do szkolenia siatkarza.

Konferencja sportowa UNLIMITED SPORT Volleyball Edition „Praktycy dla Praktyków”, to wydarzenie o zasięgu ogólnopolskim, którego tematyka ukierunkowana jest na kompleksowy proces szkolenia siatkarza. Zaproszone do udziału osoby (przedstawiciele sztabów szkoleniowych klubów siatkarskich, szkółek sportowych, nauczyciele WFu, lekarze sportowi, fizjoterapeuci, masażyści, sympatycy)  będą miały okazję zapoznać się z nowoczesnymi metodami kształtowania sportowca w aspekcie motorycznym, technicznym  oraz taktycznym, przy zachowaniu pełni zdrowia.

Konferencja będzie się składać z części wspólnej, na której przedstawimy ogólną problematykę dyscypliny oraz części specjalistycznej podzielonej na dwa panele: treningowy oraz medycyny sportowej. Nasi prelegenci to wybitni fachowcy (trenerzy i lekarze), którzy mogą się podzielić bogatym doświadczeniem pracy ze sportowcami z poziomu rozgrywek Plus Ligi oraz Reprezentacji Polski.

Misją Organizatora jest integracja sportu pełno- i niepełnosprawnych oraz dostarczenie zawodnikom najlepszych rozwiązań, zapewniających optymalne warunki do podnoszenia poziomu sportowego - wykształconych trenerów, fizjoterapeutów, lekarzy, sprzętu sportowego i medycznego, ubezpieczeń sportowych, szkoleń, warsztatów, a także patronów i sponsorów.

Współorganizatorem konferencji jest I ligowy siatkarski klub BBTS Bielsko Biała i udostępni swoich zawodników na warsztat treningowy, który będzie prowadzony na trzech boiskach siatkarskich. Wydarzenie odbędzie się w dniu 19 kwietnia 2020 roku w hali widowiskowo-sportowej pod Dębowcem. Warto nadmienić, iż w czasie jego przebiegu, dzięki współpracy z Reprezentacją Polski w siatkówce na siedząco, zostanie przeprowadzony pokazowy mecz oraz odbędzie się dyskusja na temat możliwości współpracy między tymi dwoma, bliskimi dyscyplinami. Szczegółowe informacje o konferencji udostępnione są na stronie www.unlimited-sport.eu

 

 Konferencja siatkarska Unlimited Sport Volleyball Edition "Praktycy dla Praktyków" w pigułce:

Klip promujący konferencje:

https://www.facebook.com/watch/?v=2013384228807242

https://youtu.be/gsiMlJ1vcp