Galeria Bielska BWA informuje, że planowane na 20 lipca br. spotkanie połączone z promocją katalogu 4. Bielskiego Festiwalu Sztuk Wizualnych 2018 nie odbędzie się w zapowiadanym terminie. Przyczyną jest opóźnienie w przygotowywaniu do druku niezwykle obszernego katalogu. Za zmianę terminu Galeria przeprasza.

Promocja katalogu odbędzie się w piątek 3 sierpnia o godz. 19.00 w Galerii Bielskiej BWA. Promocja połączona będzie z panelem dyskusyjnym, na który organizator zaprasza wszystkich uczestników festiwalu, a także osoby, które zechcą zabrać głos. Tytuł panelu „Artyści regionu i ich postawy wobec rzeczywistości” pozwoli na szeroką dyskusję dotyczącą twórczości, ale też organizacji życia artystycznego w regionie. 

 Spotkanie poprzedzone będzie prezentacją filmu „Nowe życie” Elżbiety Jabłońskiej z muzyką na żywo Wojciecha Kotwickiego. Organizator zaprasza na 45-minutową dokumentację rejsu Elżbiety Jabłońskiej z neonem „Nowe życie”,  film dający wytchnienie w codziennym pędzie, z minimalistyczną muzyką, która zapewnia odpowiedni nastrój. Początek o godz. 18.00.

Zmianie uległ również termin planowanego Graffiti Jamu w ramach 4. Bielskiego Festiwalu Sztuk Wizualnych – odbędzie się on we wrześniu 2018 roku. O szczegółowych terminach organizator poinformuje później.

 Zapraszamy do śledzenia relacji z wydarzeń festiwalowych na stronie www.galeriabielska.pl  oraz na https://www.facebook.com/galeriabielska/