Podczas XX edycji Fermentowego SHOW gospodarzem sceny w Klubie Klimat będzie Kabaret Czesuaf, a pozostałymi gośćmi: Szymon Łątkowski Show, kandydat na prezydenta Antoni Gorgoń Grucha, Kabaret Kałasznikof i Kabaret A JAK! Całość oprawiona smaczkami wspomnień i anegdot komentowanych z Festiwalowej ŻÓŁTEJ SOFY przez zaprzyjaźnionych z festiwalem artystów, jurorów oraz organizatorów FERMENTÓW.

Z uwagi na konieczność zachowania wymogów sanitarnych i związane z tym ograniczenia w ilości dostępnych miejsc na widowni tegoroczna edycja odbywać się będzie poprzez równoczesną emisję wydarzenia on-line. Linki dostępne będą na naszej stronie internetowej www.fermenty.pl oraz w mediach społecznościowych.

 

Na imprezę istnieje możliwość zakupu biletów w cenie 40 zł (liczba miejsc ograniczona) tylko poprzez wcześniejszą rezerwację mailową na biuro@fermenty.pl (szczegóły dotyczące zakupu biletów zostaną przekazane w zwrotnym mailu).

 

Zakup biletu na wydarzenie równoznaczny będzie z zapoznaniem się z Regulaminem organizacji imprez kulturalnych i rozrywkowych w Miejskim Domu Kultury w Bielsku-Białej w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 oraz wyrażeniem zgody na złożenie stosownego Oświadczenia o aktualnym stanie zdrowia i zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.