Wiadomość, na którą czekał niejeden kinoman: już w najbliższy piątek 10 lipca kino Helios w Sferze ponownie przyjmie spragnionych mocnych wrażeń, wzruszeń i kinowej magii. Przy zachowaniu reżimu sanitarnego, wytycznych kina (obowiązkowe maseczki oraz dezynfekcja rąk) będziemy mogli wybrać się na seans filmowy.

Kino na re-opeaning proponuje nam prawdziwą ucztę kinomana w postaci „Wilka z Wall Street”, nagradzanego musicalu „La La Land”, czy osławionego Jokera z genialną, nagrodzoną Oscarem, kreacją Joaquina Phoenixa.

Dla fanów horroru Więzień zero (2020) oraz Niewidzialny człowiek (2020). Spragnieni romantycznych uniesień powinni zdecydować się na film „Coś się kończy, coś się zaczyna” z Shailene Woodley (Gwiazd naszych wina, Zbuntowana), Jamie Dornanem (50 twarzy Greya), Sebastianen Stanem (Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz). Na rodzinny wypad do kina mamy do wyboru animowaną adaptację znanej gry „Sonic. Szybki jak błyskawica”, „Naprzód” - produkcję spod znaku Pixara oraz „Czworo dzieci i coś”. Poza tym są jeszcze „Ptaki nocy”, czyli luźna kontynuacja „Legionu samobójców”, polska „Sala samobójców. Hejter”, jak i koncert Adre Rieu. Na koniec, interesująco zapowiadający się  „Tylko sprawiedliwość” z Jamie Foxem oraz Michaelem B. Jordanem (Creed, Czarna Pantera) opowiadający prawdziwą historię skazanego na karę śmierci za zamordowanie 18-latki, Waltera McMiliana.

              Znajdą się tacy, którzy będą narzekali na brak Black Widow, czy najnowszego Bonda, ale pamiętajmy, że w związku z pandemią wielkie studia przesunęły premiery swoich najgorętszych tytułów.

Zatem chwytajcie gorący popcorn oraz zimne napoje, rozsiądźcie się wygodnie i oddajcie się magii kina.

Szczegółowy, aktualny repertuar oraz nowy kinowy Know How znajdziecie Państwo na stroni sieci www.helios.pl