Dom Kultury w Hałcnowie zaprasza na IV edycję Międzynarodowego Festiwalu Tańca, Muzyki i Piosenki „Świat Bajkowych Cudów”. 7 stycznia 2019r. będą tam gościć zespoły z Moskwy, Nowosybirska, Brześcia, Kaliningradu, Kazachstanu i zespoły z Miejskiego Domu Kultury

Dom Kultury w Hałcnowie zaprasza na IV edycję Międzynarodowego Festiwalu Tańca, Muzyki i Piosenki „Świat Bajkowych Cudów”. 7 stycznia 2019r. będą tam gościć zespoły z Moskwy, Nowosybirska, Brześcia, Kaliningradu, Kazachstanu i zespoły z Miejskiego Domu Kultury, które zaprezentują się na hałcnowskiej scenie oraz wspólnie będą uczestniczyły w warsztatach tanecznych i wokalnych.

 Część konkursowa odbędzie się 7.01.2019r. od godz. 10.00 do godz. 14.00, warsztaty poprowadzą choreografowie z Rosji. Zespoły wokalne podnosić będą swoje umiejętności z aktorką-wokalistką Ludmiłą Małecką oraz z kompozytorem i aranżerem Arturem Grudzińskim.

 Koncert galowy, wręczenie statuetek i dyplomów odbędzie się 7.01.2019r. o godz. 18.00 w sali widowiskowej Domu Kultury w Hałcnowie.