Zwykliśmy mówić święta, święta i po świętach i choć w ferworze przedświątecznych przygotowań nie planujemy poświątecznych atrakcji, już dziś warto pomyśleć o podtrzymaniu gwiazdkowej atmosfery.

Teatr Lalek Banialuka zaprasza na swój absolutny evergreen – „Mr Scrooge” wg „Opowieści Wigilijnej” Charlsa Dickensa. Zaskakująca oprawa plastyczna, wyśmienita gra aktorska i porywająca muzyka, to tylko niektóre atuty spektaklu, który na deskach bielskiego teatru prezentowany był już ponad 500 razy!

Niesłabnące zainteresowanie tytułem stało się impulsem do zorganizowania wieczornej prezentacji widowiska, która odbędzie się 4 stycznia o godzinie 18:00. Bilety w specjalnej, świątecznej cenie 17zł można kupić na stronie www.banialuka.pl oraz w impresariacie teatru. Przy okazji podpowiadamy, że bilety do teatru to także znakomitym bożonarodzeniowy prezent.

Wyobraźmy sobie, że podobnie jak Ebenezer Scrooge spotykamy Ducha teraźniejszych świąt Bożego Narodzenia. Czy chcemy zobaczyć siebie w doborowym towarzystwie na przytulnej teatralnej widowni, czy może osamotnionych i wyobcowanych z zimną poświatą na twarzy? Odpowiedź wydaje się zbędna…