Maciej Dąbrowski, Człowiek Warga - kim jest autor programu Z Dupy? Popularny YouTuber swoim specyficznym poczuciem humoru bawi internautów, tym razem zadał pytanie bielszczanom i posumował w krótkim filmie...57 rzeczy które,..... nas Bielsku-Białej?

Maciej Dąbrowski z wykształcenia jest reżyserem. Na co dzień tworzy klipy, reklamy i programy telewizyjne. To właśnie on był jednym z twórców programu Szymon Majewski Show. Pracował również dla popularnej stacji muzycznej. Swój pierwszy filmik wrzucił na kanał Z Dupy 29 listopada 2013 roku. Do tej pory uzbierał blisko milion subskrypcji. YouTuber niedawno rozpoczął nową serię zatytułowaną "Rzeczy, które w*******ą w...". 
Zadał  pytania mieszkańcom  Bielska-Białej i na  podstawie ich  odpowiedzi  stworzył  film.

Bielsko to piękne miasto. Biała to piękne miasto. Razem są jeszcze piękniejsze ALE jeżeli chcesz zobaczyć Bielsko od dupy strony, to zapraszam Cię w podróż z tym niesamowitym poradnikiem! -pisze na swojej stronie 

Youtuber znany jako  w charakterystycznym dla siebie stylu naśmiewa się m.in. z braku nocnych linii autobusowych,remontów  dróg,stadionu czy  „SZYitów” czy zakrętu idiotów.