Jak co roku Coca-Cola rusza ze swoją świąteczną akcją ciężarówek.W trasę po Polsce – od Bałtyku do Tatr – Na wzór ubiegłorocznej edycji Coca-Cola daje możliwość wybrania 15 miasta, które odwiedzi świąteczna ciężarówka Coca-Cola! Wystarczy w dniach 14 - 19 listopada do godziny 12 oddać jak największą ilość ważnych głosów na dedykowanym poście na Facebooku marki z nazwą swojego miasta. https://www.facebook.com/cocacolapoland/photos/a.1591472674398912/2239261679620005/?type=3&theater

Czerwone ciężarówki Coca-Cola to już swoisty symbol Świąt. Dla wielu ludzi pojawienie się reklamy z ich udziałem oznacza początek przygotowania do tego najradośniejszego okresu w roku. W tym roku w myśl idei „Podaruj Radość” także i tym razem pragniemy obdarować wszystkich odrobiną szczęścia. To może być choćby fantastycznie i wspólnie spędzony czas. A taką okazję na pewno dają przygotowane wokół trasy atrakcje – podkreśla Ania Jakubowski, Dyrektor Operacyjna Coca-Cola na Polskę i kraje Bałtyckie.

Coca-Cola opublikowała trasę świątecznej ciężarówki. Na liście niestety nie ma Bielska-Białej jednak firma przygotowała niespodziankę! To Ty w głosowaniu internetowym możesz sprawić, że kultowy symbol świąt pojawi się w naszym mieście.

Na wzór ubiegłorocznej edycji Coca-Cola daje możliwość wybrania 15 miasta, które odwiedzi świąteczna ciężarówka Coca-Cola! Wystarczy w dniach 14 - 19 listopada oddać jak największą ilość ważnych głosów na dedykowanym poście na Facebooku marki z nazwą swojego miasta.

Co trzeba zrobić?

Na początek odwiedzić facebook'owy fanpage Coca-Coli i odnaleźć wpis, w którym można głosować. Zrobiliśmy to za Was i wystarczy kliknąć w ten link ->http://CokeURL.com/WyborMiasta
W komentarzu wpisz hashtag z nazwą Twojego miasta – bez polskich znaków, bez znaków interpunkcyjnych, a nazwę dwuczłonową napisz łącznie. Masz czas do 19.11 do 12:00!

5 miast z największą liczbą hashtagów przejdzie do finału, który odbędzie się już w piątek 23.11 od 15:00 do 19:00! Wtedy też podczas transmisji LIVE rozstrzygnie się, do którego miasta przyjedzie świąteczna ciężarówka Coca-Cola! Finałowy etap głosowania poprowadzi Rezigiusz! Więcej informacji już wkrótce!

Pierwszy etap trwa do 19.11 do godz. 12:00. 
Finał LIVE odbędzie się 23.11 od 15:00 do 19:00!

Pamiętaj! W komentarzu wpisujemy #BielskoBiala

Regulamin: http://CokeURL.com/ciezarowkacocacola