W sobotę 15.08.2020 wystąpią Proceder i Hamartia! Otwarcie klubu od godz. 19:00 -wjazd FREE! W okresie wakacji, Rudeboy Club organizuje cykl darmowych koncertów lokalnych zespołów, prezentujących różne gatunki muzyczne. Zespoły, które chcą się pokazać na naszej scenie, proszone są o wysłanie zgłoszenia na maila poli@rudeboyclub.pl. W tytule wiadomości wpisujcie "wakacyjne koncerty za free". Zapraszamy wszystkie zespoły, prezentujące różne gatunki muzyczne. Pokażmy jak ważna jest dla nas muzyka!


Proceder
to mieszanka hard'n'heavy, zawsze grają głośno i szybko.
Początki Procederu sięgają jesieni 2018 roku. Na początku było ich dwóch... Grzesiek i Adrian. Zaprawieni i zahartowani przez poprzednie składy poszukiwali godnego towarzysza, który zapanowałby nad basowym brzmieniem nowo powstałego projektu. I w końcu, po długich poszukiwaniach, do wspomnianej dwójki dołączył trzeci... sympatyczny Michałek. Grali tak i tworzyli przez długie miesiące. Jednak wciąż było im mało ludzi w zespole. Na przełomie 2018/19 do składu dołączył Kuba, gitarowy madafaka. Jako, że Grzesiu radził sobie z gitarą i wokalem 50/50, postanowił rzucić instrument w ch...olerę i zaczął mścić się na mikrofonie.Hamartia - Wadowicka kapela grająca muzykę w klimatach rock/ metalu. Zespół Hamartia powstał w 2003 roku. Grupę założyli gitarzyści Jakub Rajda i Jakub Wyrwa oraz basista Kamil Brudny. Po eksperymentalnych próbach z różnymi perkusistami ostatecznie do ekipy dołączył Łukasz Piegza oraz klawiszowiec Michał Rzeczycki, który równocześnie został wokalistą. Eksperymenty muzyczne z różnymi stylami zaowocowały pierwszymi koncertami. Kolejne lata owocowały zmianami personalnymi. W latach 2011 - 2012 zespół zawiesił działalność. Reaktywacja nastąpiła w 2018 roku. Trzon osobowy zespołu pozostaje taki jak wcześniej, ale gitarzysta Jakub Wyrwa zakochał się w basie, co wyszło na dobre dla grupy. Pojawiło się pytanie o drugiego gitarzystę... W sierpniu 2018 do zespołu dołączył gitarzysta Dawid Mrajca....no i pozostała kwesta wokalu..W lutym 2019 nasze szeregi zasila wokalistka Magda Piegza. Zespół dojrzewa i zainspirowany różnymi nurtami muzycznymi tworzy całkowicie nowy materiał w stylu Rock/ Metal.

 Pamiętajcie o bezpieczeństwie. Koncerty odbywają się w ramach reżimu sanitarnego ustalonego przez Kancelarię PRM tzn.: obowiązuje limit miejsc, należy nosić maseczki, zachować odstęp itp... Zachowane zostaną również wszystkie inne wytyczne w celu bezpiecznego pobytu u nas podczas koncertu, będziecie mogli ... jak w restauracji! ... szczegóły przy wejściu do klubu oraz w wydarzeniu.