Włochy leżą w Europie południowej w basenie Morza Śródziemnego. Kraj ten cechuje wyżynny i górzysty krajobraz. Praktycznie cały kraj reprezentuje klimat podzwrotnikowy i roślinność śródziemnomorska. Włochy zajmują pierwsze miejsce w produkcji win na świecie.

Włochy leżą w Europie południowej w basenie Morza Śródziemnego. Kraj ten cechuje wyżynny i górzysty krajobraz. Praktycznie cały kraj reprezentuje klimat podzwrotnikowy i roślinność śródziemnomorska. Włochy zajmują pierwsze miejsce w produkcji win na świecie. Najbardziej rozpoznawalnymi produktami rodem z Włoch są samochody, marki: Fiat, Ferrari, Maserati, Iveco, Lancia, Alfa Romeo, Pagani i Lamborghini, jak również wysokiej klasy motocykle Ducati. Od lat Włochy znajdują się na 2 miejscu pod względem liczby przyjeżdżających turystów zagranicznych i wpływów z turystyki.

Jednym z regionów Włoch jest eleganckie i prestiżowe Capri, gdzie wypoczywa europejska "śmietanka" towarzyska, szerokie, piaszczyste plaże z maleńkimi wyspami, a nad okolicą górują stoki Wezuwiusza, jednego z najpotężniejszych, wciąż aktywnych wulkanów na świecie.
Atrakcji jest tu bez liku - kolorowe domy położone kaskadowo nad brzegiem morza, zamek na wulkanicznej skale czy niesamowite formacje w przeróżnych kształtach, oblewane turkusową wodą. Region ten odwiedzany jest także przez amatorów ciepłego klimatu i wspaniałej kuchni opartej na lokalnych produktach takich jak oliwa, owoce morza, mozzarella, pomarańcze i cytryny.
Jest to raj dla amatorów autentycznej neapolitańskiej pizzy, włoskich lodów i boskiego lokalnego wina. Kampania w prosty sposób łączy wszystkie cechy idealnych słonecznych wakacji: lazurowe ciepłe morze z malowniczym wybrzeżem usianym eleganckimi hotelami, wspaniałą kuchnię, wiele atrakcji do zwiedzania i niezapomnianą rozrywkę w lokalnych restauracjach i kawiarniach.