Na wycieczki szkolne do Bielska-Białej oraz w Beskid Śląski zaprasza Lokalna Organizacja Turystyczna Beskidy.

Na wycieczki szkolne do Bielska-Białej oraz w Beskid Śląski zaprasza Lokalna Organizacja Turystyczna Beskidy.

Lokalna Organizacja Turystyczna Beskidy realizuje projekt Bielsko-Biała – brama Beskidów. W jego ramach przygotowano wycieczki do Bielska-Białej i w Beskid Śląski dla uczniów szkół podstawowych i ich opiekunów  z województwa śląskiego. Łącznie skorzysta z nich 175 osób. Projekt otrzymał wsparcie finansowe zarządu województwa śląskiego.

Beneficjentami projektu Bielsko-Biała – brama Beskidów są w równym stopniu uczestnicy wycieczek i gestorzy branży turystycznej w Bielsku-Białej. Ci pierwsi zyskują nieodpłatną możliwość zwiedzenia wielu atrakcji turystycznych, ci drudzy wsparcie w trudnych czasach różnorakich ograniczeń, które najbardziej dotknęły właśnie branżę turystyczną.

Do tej pory w ramach projektu gościliśmy w Bielsku-Białej grupy z Jaworzna i Mysłowic, a następne w kolejce do odwiedzenia Bielska-Białej są dzieci z Porąbki, Tychów i Zabrza. Zgodnie z planem realizacja projektu powinna zakończyć się 16 października. Więcej informacji na stronie https://www.visitbielsko.pl/bielsko-biala-brama-beskidow/