Trzy dni, kuchnie z całego świata, najlepsze doznania kulinarne i potrawy przygotowane z pasją – tak w kilku słowach można opisać wydarzenie, które odbędzie się w weekend 5-7 czerwca w centrum Bielska-Białej. Mowa o Rynku Smaków, czyli zjeździe food trucków.

Food trucki staną na placu Chrobrego już 5 czerwca, od godz. 15.00 do 21.00, a w sobotę i w niedzielę z ich oferty będzie można skorzystać od godz. 12.00 do 21.00.

Na odwiedzających będzie czekała szeroka oferta doznań kulinarnych. Od klasycznych frytek belgijskich, zapewnionych przez Najlepsze Frytki w Mieście, przez wiecznie obecne burgery, przygotowywane w food truckach Kawał Byka i Rajza Food. Fanów orientalnych smaków zaprasza food truck Lime Leaf z oryginalną kuchnią tajską, a wielbicieli ostrych papryczek ugości reprezentant kuchni meksykańskiej Fit Fat food truck. O prawidłowy poziom cukru w organizmie zadbają znana i lubiana Fragola - świeże owoce w czekoladzie - oraz Kraina Kurtosza. Organizatorzy zapraszają też fanów dziczyzny na aromatyczny gulasz z jelenia i burgery z dzika do Dzik Food Truck. Będzie również Yno Hot Dog z jedynymi w swoim rodzaju amerykańskimi hot dogami.

Strona wydarzenia: klik