Wspaniała okazja dla wszystkich milusińskich, w których drzemie żyłka podróżnika: cykl tygodniowych zajęć: ‘Wakacje z Topkiem’- podróż dookoła świata.! Warsztaty zaczynają się 4 Lipca od 9.00 i trwać będą do 8 lipca do godz.15.00

W trakcie 5-dniowych warsztatów dzieci w wieku 5-10 lat będą mieć okazję, by  zapoznać się z kulturą i tradycją odległych krajów. Zajęcia prowadzone będą przez najlepszych instruktorów, którzy są jednocześnie pasjonatami swoich zawodów.

Każdego dnia  warsztaty prowadzone będą w kreatywny i przejrzysty sposób, który jednocześnie będzie się łączył się z wartościowymi językowymi zajęciami. Prowadzone będą one prze Jana Bąka, który jest założycielem szkoły Little Top jednocześnie odpowiedzialnym   za zajęcia językowe.
 Mali uczestnicy warsztatów będą mieć okazję tworzenia własnej muzyki, sztuki czy jedzenia.

Według zapewnień organizatorów, cykl ten przygotowany został z wielką starannością i dokładnością, by każde dziecko dobrze czuło się na zajęciach, mogło się rozwijać zarówno przez zabawę, jak i naukę. Zajęcia rozpoczynają się o 9.00 
a kończą o 15.00. Uczestnicy w trakcie warsztatów zapewnione mają także II śniadanie oraz dwudaniowy obiad. W cenie znajdują się  także ubezpieczenie, koszty wstępów, materiały oraz opieka instruktorów.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia, znaleźć można na stronie: https://www.facebook.com/events/1130620620333577/.