17 czerwca w piątek w siedzibie bielskiej klubokawiarni Aquarium będzie miała miejsce premiera czwartego już wydania magazynu: Redakcja BB

Warto dodać, że  publikacja ta w całości tworzona jest przez młodą i zdolną  młodzież z Bielska i okolic; są  to głównie uczniowie szkół gimnazjalnych i ponad gimnazjalnych. Skład redakcji ciągle się powiększa, jak przyznają twórcy, każdy może do nich dołączyć i wspólnie tworzyć publikację, szczególnie mile widziani są uczniowie szkół gimnazjalnych  i starsza młodzież.
W trakcie spotkania zaprezentowany zostanie najnowsze wydanie RedakcjiBB oraz pokazane zostaną zdjęcia i filmy. Twórcy powiedzą  jak wygląda proces tworzenia magazynu od gromadzenia materiałów aż do momentu wydania.
Ponadto podsumują także  swoje dotychczasowe działania i podzielą się osiągnięciami osób zaangażowanych w  czwartą edycję projektu. Podczas premiery odbędzie się również koncert  bielskich uczniów z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im S. Moniuszki pod przewodnictwem: A. Ziętka.
Młodzi redaktorzy zapraszają także wszystkich zainteresowanych do siedziby swojej redakcji, która znajduje się przy ul. Krasińskiego 5a ,od poniedziałku do piątku, w godzinach od 12.00-19.00. Jednocześnie zachęcają także uczniów, by do nich dołączyli; wystarczy wysłać krótką informację o sobie i załączyć  próbki swojej twórczości. Mogą to  być zdjęcia, teksty grafika oraz filmy.
Zajęcia dla nowych grup rozpoczynają się w czerwcu.