Już w najbliższy czwartek, 25 listopada, odbędzie się inspirujące wydarzenie „Kobiety w biznesie”, w ramach kolejnej odsłony Upgrade Your Business organizowanego przez Fundację Startup Podbeskidzie. Tym razem scenę przejmą ambitne i przedsiębiorcze kobiety naszego regionu! Nie zabraknie merytorycznych wystąpień, podczas których opowiedzą o tym, jak na co dzień prowadzą swoje biznesy, jak radzą sobie z kryzysami, które dopadają każdego przedsiębiorcę. Na koniec w panelu dyskusyjnym nasze panelistki opowiedzą o kulisach codziennej pracy i podzielą się swoimi doświadczeniami.

 
Swoją wiedzą, pomysłami i inspiracjami na temat biznesu podzielą się:

 

Dorota Korczyk-Morska – wiceprezes i współwłaścicielka Grupy Korczyk, dealera 2 topowych i wolumenowych marek Skoda i Kia, z Bielska-Białej, która poprowadzi prelekcję “Wyróżnij się, albo zgiń, czyli kreatywna odwaga w działaniach marketingowych”.
Dorota to jedna z najbardziej cenionych, w branży dealerskiej, menedżerek młodego pokolenia. Uznana za Wschodzącą Gwiazdę rynku dealerskiego w Polsce podczas Kongresu Dealerów w 2017 r. Warto dodać, że salony Korczyk z Bielska-Białej zdobyły liczne wyróżnienia m.in. Najlepsza Akcja Marketingowa 2018, Tytuł Kia Global Dealer of the Year 2020, Internetowy Dealer Roku 2021.

 

Katarzyna Khanna, właścicielka agencji marketingowej Refocus, zajmującej się komunikacją i reklamą w serwisach LinkedIn, Facebook i Instagram. Katarzyna to ekspertka od wizerunku i reklamy w SocialMedia.
Podczas wystąpienia “Halsowanie, czyli sztuka płynięcia pod wiatr. Osobista opowieść o łapaniu wiatru w biznesowe żagle” podzieli się swoimi doświadczeniami, opowie o tym przed jakimi trudnymi decyzjami biznesowymi stawała, a także jak na co dzień prowadzić z powodzeniem agencję marketingową.

Sara Szal właścicielka cukierni MONO. Od dwóch i pół roku prowadzi wyjątkową cukiernię i bistro w centrum Bielska-Białej, która stała się miejscem . W firmie jestem Mistrzem Jedi co oznacza, że robię wszystko ;) z powodzeniem stworzyła miejsce o wyjątkowym klimacie i atmosferze, no i oczywiście smaku


Magdalena Dydo-Pyrchla
- kobieta wielu pasji, miliona pomysłów, kochająca naturę i góry, wiecznie w drodze i niedoczasie, zazwyczaj z uśmiechem na ustach. Magdalena to niesamowita kobieta, która już od 9 lat rozwija markę MaBiBi, oferując swoim klientom ubrania dla dzieci oraz produkty wspierające ich rozwój. Jak wyglądają kulisy prowadzenia biznesu odzieżowego? Jakie wyzwania stoją przed właścicielką firmy, która sprzedaje swoje produkty nie tylko Polsce, ale także Europie, Stanach Zjednoczonych oraz Australii? Na te i wiele innych pytań odpowiedź poznamy już w czwartek! 

 

Magdalena Kapela – absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, na Wydziale Grafiki oraz Malarstwa. Wspaniałą artystką, malarką i graficzką. Magdalena, jako jedyna kobieta w Polsce, wprowadziła sztukę do przemysłu i wymalowała kilkadziesiąt silosów sama. Jest autorką portretu Prof. Zbigniewa Religi, który obecnie znajduje się w jego pierwotnym gabinecie w Zabrzu. Artystka aktualnie promuje sztukę w postaci obrazów, głównie czarnych płócien i złotych linii. Jej prace malarskie gościły w programie Dzień dobry TVN.

 

Agnieszka Filek - jest przykładem kobiety, która zdobywa szczyty, a pasja do nauki i rozwoju przekuwa się w sukces w biznesie. Agnieszka jest pasjonatką nauczania języka angielskiego i właścicielką szkoły językowej Let’s Talk, którą wraz z wspólniczką prowadzi od 5 lat.Dążąc do stworzenia wyjątkowego miejsca, wkłada całe serce w swoją pracę i ciągle się rozwija, uczestnicząc między innymi w licznych szkoleniach, webinarach, oraz spotkaniach biznesowych.  Obecnie szkoła ma już 2 oddziały - w Goczałkowicach i Jaworzu. W Let’s Talk zatrudnieni są nie tylko polscy nauczyciele, ale także rodowici lektorzy z Wielkie Brytanii, Hiszpanii oraz Włoch.

 

Wyjątkowe prelegentki, to będzie niezapomniane spotkanie z wyjątkową wiedzą i inspirującymi historiami.

 

Rejestracja uczestników: https://app.evenea.pl/event/kobiety-w-biznesie 

 

Organizator: Fundacja Startup Podbeskidzie